כרטיסים בהנחהדברו איתנו

עיר השעשועים בע"מ

אודות המקום

אתר האייסקייט (iskate), הממוקם בלב תל אביב, בפינה הצפון מזרחית של הלונה פארק (כניסה נפרדת משער 8).

האייסקייט הוקם מתוך צורך לספק מענה אמיתי לחובבי ההחלקה על הקרח באזור המרכז. 

כמו בשאר הפארקים שמנהלת חברת עיר השעשועים, גם באייסקייט השקענו משאבים רבים ביצירת אווירה מיוחדת, המאפשרת לכם להתנתק מהיומיום ולהיצמד לחווייה  הסוחפת. בחרנו עבורכם את הציוד המשוכלל והבטוח ביותר להחלקה על הקרח, לאחר בדיקה מעמיקה והתחקות אחר משטחי החלקה דומים הפועלים בחו"ל. 

משטח ה-iskate משתרע על פני 500 מ"ר של קרח אמיתי , במתחם מקורה, מעוצב וממוזג. במקום מזגנים חזקים במיוחד, המבטיחים משטח החלקה על קרח יציב וחלק כל הזמן, גם בימי הקייץ הלוהטים. במהלך שעות פעילות האייסקייט, נמצאים במקום מדריכים מקצועיים שעוזרים לגולשים מתחילים בצעדיהם הראשונים ומסייעים לגולשים מתקדמים להתפתח קדימה. 

באייסקייט יפעל בית ספר להחלקה בו תוכלו למצוא שיעורים בקבוצות קטנות או שיעורי פרטיים להחלקה על הקרח. 

כל מבקר מקבל ציוד החלקה מלא, כולל מגיני ברכיים וידיים. במקום מוצבים לוקרים לשמירת ציוד אישי (בתוספת מחיר סמלית). 

הההחלקה באייסקייט מתאימה למשפחות ולקבוצות בגילאים שונים וברמות שונות.

האייסקייט הינו מקום מצויין גם לאירועים עסקיים ופרטיים כגון: ימי הולדת, ימי גיבוש לעובדים ועוד. לפרטים נוספים לחץ כאן.

  • הכניסה למשטח מגיל 6 ומגובה 1.10 מטר . 
  • מידות נעליים 28-46 . 

* לרשות המבקרים מותקנת רשת אלחוטית לגלישה באינטרנט במתחם האייסקייט

בואו להחליק איתנו בכיף בכל ימות השנה...


מי אנחנו

חברת עיר השעשועים בע"מ, בבעלותה של קבוצת יזמים, שנוסדה ב-1975, הינה הבעלים של פארקי השעשועים המובילים במרכז הארץ: ה"לונה פארק" בתל אביב, ה"סופרלנד" בראשון לציון , ה"מימדיון"  בגני יהושע ת"א, וה"אייסקייט" במתחם הלונה פארק. 

החזון שלנו 

עיר השעשועים שמה לה למטרה להמשיך ולפתח את פארקי השעשועים במדינת ישראל, להתחדש ולהפתיע עם מתקנים חדשים, מרגשים ומיוחדים, בצד שמירה ללא סייג על הבטיחות והאבטחה. 

הערכים שלנו

שמחה והנאה

זהו אחד הערכים החשובים ביותר שלנו. אנו משקיעים משאבים רבים ומחשבה כיצד לגרום לכם לשמחה גדולה ולהנאה צרופה, בכל פעם שאתם מבקרים באחד מפארקי השעשועים שלנו. בפארקים שלנו תוכלו למצוא עשרות מתקני שעשועים מטריפים וחדישים, המתאימים לגילאים שונים: לפעוטות ולילדים, לנוער ולמבוגרים. כל אחד יכול להתרגש מהמגוון העצום שאנחנו מציעים. 

חדשנות 

השקענו ואנו משקיעים מיליוני דולרים במתקנים חדשים ואטרקטיביים, מהידועים בעולם, כדוגמת: ה"קונגו" (הנהר הגועש) וה"קומבה" (רכבת ההרים מהגדולות והידועות בעולם) בסופרלנד, ה"אנקונדה" (רכבת האקסטרים של שנות האלפיים) ו"טופ ספין" (החוויה המאתגרת ביותר) בלונה פארק, והכול כדי להביא לכם את עוצמת החוויה המרגשת והנועזת ביותר.

בטיחות

מראשית הקמתנו, לפני יותר מ-30 שנה, חרתנו על דגלנו את נושא הבטיחות ואנו משקיעים את מיטב המאמצים בשמירה עליו. כל מתקן המיובא על ידינו נבחר בקפידה ועובר בדיקות יסודיות, על ידי מומחים בעלי שם עולמי, במטרה להביא לכם רק את המתקנים האמינים ביותר, מבלי להתפתות למתקנים זולים ולחיקויים הקיימים בשוק העולמי. משאבים רבים מוקצים לטובת תחזוקת המתקנים באופן שוטף וקבוע, הכוללת בדיקות תקינות וטיפול מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. לכל האתרים ביטוח צד ג' ובכולם קיימת מרפאה למתן עזרה ראשונה, המאוישת על ידי חובש. 

השקענו בתשתיות ובדרכי הגישה בין המתקנים השונים, כולל שבילים מרוצפים המאפשרים מעבר נוח וידידותי. בכל אתר ישנן נקודות המתאימות לריכוז ולפיזור של קבוצות ילדים, במידת הצורך.